Mesaj gönder
products

2um Doğruluk Dijital Taşınabilir Yüzey Pürüzlülük Test Cihazı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE、ISO9001
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: kutu
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 30pcs / iki hafta
Detay Bilgi
doğruluk: ± 2 um Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 40
Garanti: 2 yıl Güç kaynağı: 1.5V gümüş çinko düğme hücre (SR44 × 1 adet)
Çalışma nemi: =% 80 çözüm: 0.001 mm
Vurgulamak:

dijital taşınabilir yüzey pürüzlülük test cihazı

,

2um doğruluk taşınabilir yüzey pürüzlülük test cihazı

,

taşınabilir dijital yüzey pürüzlülük test cihazı


Ürün Açıklaması

Pürüzlülük Karşılaştırıcı (30 adet/takım) pürüzlülük test cihazı

 

Pürüzlülük Karşılaştırıcı (30 adet/takım)
Bu set, yaygın "AA" değerlerinde en önemli altı işleme yönteminin standartlarını içerir.Bu yüzey pürüzlülüğü, karşılaştırma yöntemi ve göz tahmini veya büyüteç ile yüzey finisajının derecesini karşılaştırmak ve belirlemek için kullanılır. Yüzey pürüzlü kontast blokları, numune bloğunu kaplamak için kullanılan GCr15 hariç 45 süper karbon çeliğinden yapılmıştır.30 numunenin tümü u''AA (Aritmetik Ortalama) ve um Ra metrik eşdeğerlerinde kalibre edilir.
2um Doğruluk Dijital Taşınabilir Yüzey Pürüzlülük Test Cihazı 0

Hakkımızda

 

TMTeck Instrument Co., Ltd. (bundan böyle: TMTeck), Pekin Çin'deki önde gelen NDT üreticileri ve tedarikçileridir ve dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere fayda sağlamak için yenilikçi teknolojiler ve kapsamlı bilgi birikimi sağlar. Şimdiye kadar, TMTeck aktif olmuştur. üretkenlik, kalite ve güvenlik sağlayan teknoloji odaklı denetim çözümleri alanlarında.

 

Ultrasonik Dönüştürücüler ve Kaplama Kalınlık Ölçer'den başlayarak, şimdi TMTeck, Ultrasonik Kusur Dedektörü, Kaplama Kalınlık Ölçer, Sertlik Test Cihazları, Ultrasonik Kalınlık Ölçer, aksesuarları ve diğer NDT aletleri dahil olmak üzere 10'dan fazla test cihazı serisi geliştirdi.Bu ürünler, müşterilerimizin kritik süreç ve uygulamalarını izleme, kontrol etme ve doğrulama olanağı sağlayan malzemelerin analizlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır, ayrıca ürünlerimiz CE belgelerine sahiptir.

 

TMTeck, benzersiz hizmetler, teknoloji tavsiyesi ve yardım sunarak müşterilerimizle uzun vadeli ortaklığı sürdürmeye kendini adamıştır.Çok çeşitli yüksek performanslı NDT ekipman ve aksesuarları tasarlıyor ve üretiyoruz.Müşteri odaklılığa ve küresel rekabet gücüne sürekli vurgu yaparak, TMTeck, konu NDT ekipmanı konusunda lider olduğunda her zaman birinci sınıf şirketlerden biri olmuştur.Ve pazar talebine göre yeni seri ürünler geliştiriyoruz.Müşterilerimiz için iyi bir garanti sunabiliriz.

 

 

 

bizim Tarih

 

2007, TMTeck Manufacturing Limited kuruldu, ilk tür ürünümüz başarıyla piyasaya sürüldü - bir dizi kaplama kalınlık ölçer

2008, Avrupa ve Amerika ülkelerinde yüksek itibara sahip ultrasonik kusur dedektörü serisi çıktı.

2009, Leeb Sertlik Test Cihazı serisi başarıyla piyasaya çıktı, pazar güçlü bir şekilde tepki verdi.

2010 yılında Pekin şirketimiz TMTeck Instrument Co., Ltd kuruldu.

2011, amiral gemisi ürünü --Ultrasonik Kalınlık Ölçer başarıyla geliştirildi, performansı bir milyondan fazla artırdı

2014, GE, OLYMPUS ve diğer batı ülkelerinin enstrümanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü ultrasonik prob yapmak için teknolojiyi başarıyla geliştirdi.

2015, En çekici ürünler - A & B Scan TM281 serisi Ultrasonik Kalınlık Ölçer, müşterilerden yüksek sesle çıkıyor.

2016, fabrikamız yeni sanayi alanına taşındı, fabrika atölyesi 300m², Büyük ölçüde artan üretim kapasitesi

 

bizim Hizmet

 

1. Firmamızın ürünü iki yıl içinde ücretsiz olarak tamir edilebilir.Ayrıca ürünün tüm ömrünün onarımı.

 

2. Garanti süresi içinde ürün talep edilmesi durumunda (tamir edilmeyen aksesuarlar hariç), garanti kartı ile ürünü tamire gönderiniz.Ürün hasar tarihinin geç olması durumunda firmamız onarım için ücret talep edecektir.

 

3. Ürün kötüye, kazaya, değişikliğe, değişikliğe, kurcalamaya, ihmale, yanlış kullanıma maruz kalmışsa veya bu tür bir hizmeti vermeye yetkili olmayan veya garanti belgesine sahip olmayan herhangi biri tarafından onarılmış veya servis verilmişse, şirketimiz onarımdan sorumlu değildir.

 

4. Kullanıcı bu kartı doldurarak ürünü satın alan firmaya geri göndermelidir, aksi takdirde ürün ücretsiz olarak onarılamaz.

 

 

 

İletişim bilgileri
TIKI

Telefon numarası : +8613716082163

Naber : +8613911515082