Mesaj gönder
aboutus

TMTeck Instrument Co., Ltd

TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: TMTECK
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

TMTeck Instrument Co., Ltd. (bundan böyle TMTeck) Pekin Çin'in önde gelen NDT üreticileri ve tedarikçileri olup, dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere fayda sağlamak için yenilikçi teknolojiler ve kapsamlı bilgi birikimi sunmaktadır. üretkenlik, kalite ve güvenlik sağlayan teknoloji odaklı denetim çözümleri alanlarında.

Began from the Ultrasonic Transducers and Coating Thickness Gauge ,now TMTeck has developed more than 10 series of testing instruments, including Ultrasonic Flaw Detector, Coating Thickness Gauge,Hardness Testers,Ultrasonic Thickness Gauge ,their accessories and other NDT instruments. Ultrasonik Dönüştürücüler ve Kaplama Kalınlığı Ölçerden başlayarak, TMTeck şimdi Ultrasonik Hata Dedektörü, Kaplama Kalınlığı Ölçer, Sertlik Test Cihazları, Ultrasonik Kalınlık Ölçer, aksesuarları ve diğer NDT enstrümanları da dahil olmak üzere 10'dan fazla test cihazı geliştirmiştir. These products are widely used in the analysis of materials that enable our customers to monitor, control and validate their critical processes and applications,also our goods has CE certificates. Bu ürünler, müşterilerimizin kritik süreçlerini ve uygulamalarını izlemelerini, kontrol etmelerini ve onaylamalarını sağlayan malzemelerin analizinde yaygın olarak kullanılmaktadır, ayrıca ürünlerimizin CE sertifikaları vardır.

TMTeck is committed to the maintenance of long-term partnership with our clients by offering unparalleled services, technology advice and assistance. TMTeck, benzersiz hizmetler, teknoloji danışmanlığı ve yardımı sunarak müşterilerimizle uzun vadeli ortaklığın korunmasına kendini adamıştır. We design and produce a wide range of high performance NDT equipment and accessories. Çok çeşitli yüksek performanslı NDT ekipmanı ve aksesuarları tasarlıyor ve üretiyoruz. With our continued emphasis on customer focus and global competitiveness, TMTeck has always been one of the top tier of world class companies when it comes to leading in NDT equipment. Müşteri odaklılık ve küresel rekabetçiliğe verdiğimiz önem ile TMTeck, NDT ekipmanlarında liderlik söz konusu olduğunda her zaman birinci sınıf şirketlerden biri olmuştur. And we are developing new series products according to the market demand. Ve pazar talebine göre yeni seri ürünler geliştiriyoruz. We can offer good guarantee for our customers. Müşterilerimiz için iyi bir garanti sunabiliriz.

Fabrika

Çin TMTeck Instrument Co., Ltd şirket Profili 0

Bizim takım

Çin TMTeck Instrument Co., Ltd şirket Profili 1

Müşteri ziyareti

Çin TMTeck Instrument Co., Ltd şirket Profili 2

Geçmiş

2007, TMTeck Manufacturing Limited kuruldu, ilk ürünümüz başarıyla piyasaya sürüldü - kaplama kalınlığı ölçer serisi
2008, ultrasonik kusur dedektörü serisi çıkıyor, Avrupa ve Amerika ülkelerinde yüksek itibar zevk.
2009, serisi Leeb Sertlik Test Cihazı başarıyla pazara geliyor, piyasa kuvvetle reated.
2010, Pekin şirketimiz TMTeck Instrument Co, Ltd kuruldu.
2011, amiral gemisi ürünü - Ultrasonik Kalınlık Ölçer başarıyla geliştirildi, performansı bir milyondan fazla sürdü
2014, GE, OLYMPUS ve diğer batı ülkelerinin enstrümanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü ultrasonik prob yapmak için teknolojiyi başarıyla geliştirdi.
2015, en çekici ürünler - A & B Scan TM281 serisi Ultrasonik Kalınlık Ölçer ortaya çıkıyor. Müşterilerden yüksek konuşulur.
2016, fabrikamız yeni sanayi bölgesi taşındı, fabrika atölyesi 300m², büyük ölçüde artan üretim kapasitesi

2017, yeni harici sensör tipi Pürüzlülük Test Cihazı TMR360 başarıyla pazara girdi ve bu sektörde büyük bir üne kavuştu.
2018, Kuzey Amerika müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için GE'lerden daha yüksek hassasiyete sahip çıkarılabilir çift kristal DA serisi problar ve diğer kompozit kristal transdüserler geliştirdik.
2019, girdap akım kaynak kusur dedektörlerinin araştırma ve geliştirmeye kararlıyız ve yakında EN1711-2000 AB standartları ve ulusal standartlar GB / T26954-2011 ile uyumlu endüstri lideri tam dijital girdap akım kusur dedektörlerini piyasaya süreceğiz.
 

Hizmet

1. Firmamızın ürün iki yıl içinde ücretsiz tamir edilebilir. Ayrıca yapımın tüm ömrü onarım.

2. Ürün garanti süresi içinde talep edilirse (onarım dışı aksesuarlar hariç), lütfen ürünü garanti kartı ile tamir için geri gönderin. Ürünün hasar tarihi gecikmişse, şirketimiz onarım için ücret alacaktır.

3. Ürün kötüye kullanım, kaza, değişiklik, değişiklik, kurcalama, neligence, yanlış kullanımdan etkilenmişse veya bu tür bir hizmeti vermeye yetkili olmayan biri tarafından onarılmış veya servis yapılmışsa veya garanti kartına sahip değilse, şirketimiz onarımdan sorumlu değildir.

4. Kullanıcı bu kartı doldurmalı ve ürünü satın alan şirkete geri göndermelidir, aksi takdirde ürün ücretsiz olarak onarılamaz.

Ekibimiz

İletişim bilgileri