Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

Orijinal fabrika üretimi ve paketlemesi ile sizlere birinci sınıf kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyoruz.Profesyonel standartların gerekliliklerine kesinlikle uyuyoruz, ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için tüm süreçler standardizasyonla yönetiliyor ve izleniyor.

Kalite ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size ürün kaynak sertifikası sağlayabiliriz, müşterilerin özel gereksinimleri için kapsamlı bir laboratuvar testi yapabiliriz.

Kalite ve teknik denetim otoritesi kurumuyla işbirliği yaparak, en gelişmiş ve verimli test araçlarını kullanıyoruz, tüm ürünler, ürün istikrarını ve uyumluluğunu sağlamak için titiz test prosedürlerinden geçmiştir.İlgili tüm ulusal ve uluslararası endüstri standartlarına uygun, bilimsel ve titiz kalite kontrol test prosedürlerine sahibiz.

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 6

 

 

OEM / ODM

Farklı sektörlere ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel talep analizi ve yenilikçi tasarım işlevi ile özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz.TMTeck, NDT endüstri standardizasyon komitesi üyeleri olarak, endüstri standartlarının formülasyonu, revizyonu ve ilgili endüstri standartlarının hazırlanmasına aktif olarak katılmaktadır.NDT endüstrisinin gelişimine gerekli katkıları sağlamak.Şu anda, TMTec ürünleri ulusal test komitesi ve ulusal özel anket sistemi müfettiş eğitimi için önerilen marka haline geldi, termal, basınçlı kap, havacılık, havacılık, elektrik enerjisi, petrol, kimya, imalat, üretim, kalite kontrol sürecinde yaygın olarak kullanılmaktadır. boru hattı, askeri sanayi, nükleer sanayi, gemi, otomobil, metalurji, çelik yapı, demiryolu, üniversite, NDT teknolojisinin hızlı gelişiminin ve endüstriyel ürünlerin kalitesinin teşvik edilmesinde önemli bir rol oynamıştır, endüstriyel üretimin emniyetli çalışmasını sağlar ve azaltır ticaret riski.TMTeck, enstrümanları müşterilerin ihtiyaç duyduğu şekilde yapabilir. OEM / ODM hizmeti yapar.

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

 

Ar-Ge

TMTeck has perfect production technology, consummate testing ways and strong R&D capability. TMTeck mükemmel üretim teknolojisi, mükemmel test yolları ve güçlü Ar-Ge yeteneğine sahiptir. From NDT portable instrument to large automatic detection system, TMTeck owns intellectual property rights, invention patents and software copyrights. NDT taşınabilir cihazdan büyük otomatik algılama sistemine kadar TMTeck fikri mülkiyet haklarına, buluş patentlerine ve yazılım telif haklarına sahiptir. The products were awarded the title of independent innovation products. Ürünler bağımsız inovasyon ürünleri ünvanı ile ödüllendirildi. TMTeck uses scientific standards to manage the production process, from R&D to production, all products are completely in accordance with the ISO9001, each component and instrument will pass strict screenings and tests before delivery, instrument assembling and debugging will be completely in accordance with standard process and specification to ensure the quality of the product. TMTeck, üretim sürecini yönetmek için bilimsel standartları kullanır, Ar-Ge'den üretime kadar, tüm ürünler tamamen ISO9001'e uygundur, her bileşen ve alet teslimattan önce sıkı tarama ve testlerden geçecek, cihaz montajı ve hata ayıklama tamamen standart sürece uygun olacaktır ve ürünün kalitesini sağlamak için şartname. The quality and performance of TMTeck products have reached the industry leading level. TMTeck ürünlerinin kalitesi ve performansı sektörde lider seviyeye ulaşmıştır. TMTeck products had passed many major professional certifications such as EU CE certification, the Russian GOST certificate, completely in accordance with the international relevant industry standards. TMTeck ürünleri tamamen uluslararası ilgili endüstri standartlarına uygun olarak, AB CE sertifikası, Rus GOST sertifikası gibi birçok büyük profesyonel sertifikaları geçmişti.

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

TMTeck Instrument Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

İletişim bilgileri