Mesaj gönder
products

Taşınabilir Yüzey Finish Tester Pürüzlülük Ölçer Ts11x Probe Ve Sensör

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE、ISO9001
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 30pcs / iki hafta
Detay Bilgi
ad: Yüzey Pürüzlülük Ölçme Cihazı wideth: 2 mm'nin üzerinde
DERİNLİK: 3mm ila 15mm üstü. özellik: plaka ile ihtiyaç
Vurgulamak:

yüzey pürüzlülük cihazı

,

yüzey pürüzlülük ölçer


Ürün Açıklaması

Taşınabilir Yüzey Finish Tester Pürüzlülük Ölçer Ts11x Probe Ve Sensör

 

Dar delik,

Wideth 2mm'nin üzerindedir,

derinlik 3mm ila 15mm'nin üzerindedir.

ya da parçalar Eğrilik yarıçapı 3 mm'nin üzerinde olan dışbükey ve içbükey yüzeyler, plaka ile gerekir.

 

Taşınabilir Yüzey Finish Tester Pürüzlülük Ölçer Ts11x Probe Ve Sensör 0

 

Hakkımızda

 

TMTeck Instrument Co., Ltd. (bundan böyle TMTeck) Pekin Çin'in önde gelen NDT üreticileri ve tedarikçileri olup, dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere fayda sağlamak için yenilikçi teknolojiler ve kapsamlı bilgi birikimi sunmaktadır.Şimdiye kadar TMTeck aktif olmuştur üretkenlik, kalite ve güvenlik sağlayan teknoloji odaklı denetim çözümleri alanlarında.

 

Began from the Ultrasonic Transducers and Coating Thickness Gauge ,now TMTeck has developed more than 10 series of testing instruments, including Ultrasonic Flaw Detector, Coating Thickness Gauge,Hardness Testers,Ultrasonic Thickness Gauge ,their accessories and other NDT instruments. Ultrasonik Dönüştürücüler ve Kaplama Kalınlığı Ölçerden başlayarak, TMTeck şimdi Ultrasonik Kusur Dedektörü, Kaplama Kalınlığı Ölçer, Sertlik Test Cihazları, Ultrasonik Kalınlık Ölçer, aksesuarları ve diğer NDT enstrümanları da dahil olmak üzere 10'dan fazla test cihazı geliştirmiştir. These products are widely used in the analysis of materials that enable our customers to monitor, control and validate their critical processes and applications,also our goods has CE certificates. Bu ürünler, müşterilerimizin kritik süreçlerini ve uygulamalarını izlemelerini, kontrol etmelerini ve onaylamalarını sağlayan malzemelerin analizinde yaygın olarak kullanılmaktadır, ayrıca ürünlerimizin CE sertifikaları vardır.

 

TMTeck is committed to the maintenance of long-term partnership with our clients by offering unparalleled services, technology advice and assistance. TMTeck, benzersiz hizmetler, teknoloji danışmanlığı ve yardımı sunarak müşterilerimizle uzun vadeli ortaklığın korunmasına kendini adamıştır. We design and produce a wide range of high performance NDT equipment and accessories. Çok çeşitli yüksek performanslı NDT ekipmanı ve aksesuarları tasarlıyor ve üretiyoruz. With our continued emphasis on customer focus and global competitiveness, TMTeck has always been one of the top tier of world class companies when it comes to leading in NDT equipment. Müşteri odaklılık ve küresel rekabetçiliğe verdiğimiz önem ile TMTeck, NDT ekipmanlarında liderlik söz konusu olduğunda her zaman birinci sınıf şirketlerden biri olmuştur. And we are developing new series products according to the market demand. Ve pazar talebine göre yeni seri ürünler geliştiriyoruz. We can offer good guarantee for our customers. Müşterilerimiz için iyi bir garanti sunabiliriz.

 

 

 

bizim Tarih

 

2007, TMTeck Manufacturing Limited kuruldu, ilk ürünümüz başarıyla piyasaya sürüldü - kaplama kalınlığı ölçer serisi

2008, ultrasonik kusur dedektörü serisi çıkıyor, Avrupa ve Amerika ülkelerinde yüksek itibar zevk.

2009, serisi Leeb Sertlik Test Cihazı başarıyla pazara geliyor, piyasa kuvvetle reated.

2010, Pekin şirketimiz TMTeck Instrument Co, Ltd kuruldu.

2011, amiral gemisi ürünü - Ultrasonik Kalınlık Ölçer başarıyla geliştirildi, performansı bir milyondan fazla sürdü

2014, GE, OLYMPUS ve diğer batı ülkelerinin enstrümanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü ultrasonik prob yapmak için teknolojiyi başarıyla geliştirdi.

2015, en çekici ürünler - A & B Scan TM281 serisi Ultrasonik Kalınlık Ölçer ortaya çıkıyor. Müşterilerden yüksek konuşulur.

2016, fabrikamız yeni sanayi bölgesi taşındı, fabrika atölyesi 300m², büyük ölçüde artan üretim kapasitesi

 

 

İletişim bilgileri
WEI

Telefon numarası : 0086-13911515082

Naber : +8613911515082