Mesaj gönder
products

Küçük Delik Sensörü Lazer Yüzey Pürüzlülük cihazı / Yüzey Pürüzlülük Cihazı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE、ISO9001
Model numarası: TS120
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 30pcs / iki hafta
Detay Bilgi
ad: Yüzey Pürüzlülüğü Aleti boyut: Özelleştirilmiş
OEM / ODM: Destek Logo: Özelleştirilmiş
yarıçap: 2 mm'den fazla
Vurgulamak:

yüzey pürüzlülük cihazı

,

yüzey pürüzlülüğü test makinesi


Ürün Açıklaması

 

TS120 - Küçük delik Sensörü, yarıçapı 2 mm'den fazla olan deliklerin iç yüzeylerini ölçmek için KA520 veya KA620 platformu ile çalışmak daha iyidir

Küçük Delik Sensörü Lazer Yüzey Pürüzlülük cihazı / Yüzey Pürüzlülük Cihazı 0

 

 

bizim Hizmet

 

1. Our company's product can be repaired free of charge within two year. 1. Firmamızın ürün iki yıl içinde ücretsiz tamir edilebilir. Also the produc's whole life's repair. Ayrıca yapımın tüm ömrü onarım.

 

2. If the product is demand within the guarantee period (except non-repair accessories), please send the product back for repair by right of guarantee card. 2. Ürün garanti süresi içinde talep edilirse (onarım dışı aksesuarlar hariç), lütfen ürünü garanti kartı ile tamir için geri gönderin. If the product damage date is overdue, our company will charge for repair. Ürünün hasar tarihi gecikmişse, şirketimiz onarım için ücret alacaktır.

 

3. Ürün kötüye kullanım, kaza, değişiklik, değişiklik, kurcalama, neligence, yanlış kullanımdan etkilenmişse veya bu tür bir hizmeti vermeye yetkili olmayan biri tarafından onarılmış veya servis yapılmışsa veya garanti kartına sahip değilse, şirketimiz onarımdan sorumlu değildir.

 

4. Kullanıcı bu kartı doldurmalı ve ürünü satın alan şirkete geri göndermelidir, aksi takdirde ürün ücretsiz olarak onarılamaz.

 

Üretim hattı

 

 

We guarantee to provide you first-class quality products with original factory production and packaging. Size orijinal fabrika üretimi ve ambalajı ile birinci sınıf kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyoruz. We strictly comply with the requirements of professional standards, the whole processes are managed and monitored with standardization to ensure the high quality of products. Biz kesinlikle profesyonel standartların gereksinimlerine uyun, tüm süreçler ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için standardizasyon ile yönetilir ve izlenir.

 

Kaliteyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size ürün kaynak sertifikası verebiliriz, müşterilerin özel gereksinimleri için kapsamlı bir laboratuvar testleri yapabiliriz.

 

Cooperate with quality and technical supervision authority institution, we use the most advanced and efficient testing instruments, all products have passed through rigorous testing procedures to ensure product stability and compatibility. Kalite ve teknik denetim otorite kurumu ile işbirliği, biz en gelişmiş ve verimli test aletleri kullanın, tüm ürünler ürün istikrar ve uyumluluk sağlamak için sıkı test prosedürleri geçti. We have scientific and rigorous quality control test procedures, in accordance with all relevant national and international industry standards. İlgili tüm ulusal ve uluslararası endüstri standartlarına uygun bilimsel ve titiz kalite kontrol test prosedürlerimiz bulunmaktadır.

 

OEM / ODM

 

 

According to different industries and customer's special requirements, we can provide customized services with professional demand analysis and function of innovative design to meet your special needs. Farklı endüstrilere ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, özel taleplerinizi karşılamak için profesyonel talep analizi ve yenilikçi tasarım işlevi ile özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz. TMTeck as the NDT industry standardization committee members, actively participates in industry standards formulation, revision and relevant industry standards drafting. NDT endüstri standardizasyon komitesi üyeleri olarak TMTeck, endüstri standartları formülasyonu, revizyonu ve ilgili endüstri standartları taslağına aktif olarak katılmaktadır. making due contributions for development of the NDT industry. NDT endüstrisinin gelişmesi için gerekli katkıları yapmak. Currently, TMTeck products have become recommended brand for national test committee and national special survey system inspector training, it has been widely used in manufacturing, production, quality control process of thermal, pressure vessel, aviation, aerospace, electric power, petroleum, chemical, pipeline, military industry, nuclear industry, ship, automobile, metallurgy, steel structure, railway, university, has played an important role in promoting the rapid development of NDT technology and the quality of industrial products, ensures the safety work of industrial production and reduce the risk of trade.TMTeck can make the instruments as the customers needs.do OEM /ODM service. Şu anda, TMTeck ürünleri ulusal test komitesi ve ulusal özel anket sistemi müfettişi eğitimi için önerilen marka haline gelmiştir, termal, basınçlı kap, havacılık, havacılık, elektrik, petrol, kimyasal, imalat, üretim, kalite kontrol sürecinde yaygın olarak kullanılmaktadır. boru hattı, askeri sanayi, nükleer sanayi, gemi, otomobil, metalurji, çelik yapı, demiryolu, üniversite, NDT teknolojisinin hızlı gelişimini ve endüstriyel ürünlerin kalitesini teşvik etmede önemli bir rol oynamıştır, endüstriyel üretimin güvenliğini sağlamak ve azaltmak ticaret riski. TMTeck müşterilerin ihtiyaç olarak aletleri yapabilirsiniz. OEM / ODM hizmeti yapmak.

İletişim bilgileri
WEI

Telefon numarası : 0086-13911515082

Naber : +8613911515082