Mesaj gönder
products

Çubuk Sensör Probu uzanan Dijital El Yüzey Pürüzlülük cihazı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE、ISO9001
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 30pcs / iki hafta
Detay Bilgi
Adı: Çubuk Sensörü Probunu Uzatma Boyutu: özelleştirilmiş
OEM/ODM: Destek Logo: özelleştirilmiş
Vurgulamak:

yüzey pürüzlülük ölçer

,

yüzey pürüzlülüğü test makinesi


Ürün Açıklaması

Çubuk Sensör Probu uzanan Dijital El Yüzey Pürüzlülük cihazı

TS55 - Uzatma Çubuğu, uzatma çubuğu, toplayıcının parçaya girme derinliğini artırır. Uzatma çubuğunun uzunluğu 50 mm'dir.

Üretim hattı

Size orijinal fabrika üretimi ve ambalajı ile birinci sınıf kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyoruz. Biz kesinlikle profesyonel standartların gereksinimlerine uyun, tüm süreçler ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için standardizasyon ile yönetilir ve izlenir.

Kaliteyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size ürün kaynak sertifikası verebiliriz, müşterilerin özel gereksinimleri için kapsamlı bir laboratuvar testleri yapabiliriz.

Kalite ve teknik denetim otorite kurumu ile işbirliği, biz en gelişmiş ve verimli test aletleri kullanın, tüm ürünler ürün istikrar ve uyumluluk sağlamak için sıkı test prosedürleri geçti. İlgili tüm ulusal ve uluslararası endüstri standartlarına uygun bilimsel ve titiz kalite kontrol test prosedürlerimiz bulunmaktadır.

OEM / ODM

Farklı endüstrilere ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, özel taleplerinizi karşılamak için profesyonel talep analizi ve yenilikçi tasarım işlevi ile özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz. NDT endüstri standardizasyon komitesi üyeleri olarak TMTeck, endüstri standartları formülasyonu, revizyonu ve ilgili endüstri standartları taslağına aktif olarak katılmaktadır. NDT endüstrisinin gelişmesi için gerekli katkıları yapmak. Şu anda, TMTeck ürünleri ulusal test komitesi ve ulusal özel anket sistemi müfettişi eğitimi için önerilen marka haline gelmiştir, termal, basınçlı kap, havacılık, havacılık, elektrik, petrol, kimyasal, boru hattı, askeri sanayi, nükleer sanayi, gemi, otomobil, metalurji, çelik yapı, demiryolu, üniversite, NDT teknolojisinin hızlı gelişimini ve endüstriyel ürünlerin kalitesini teşvik etmede önemli bir rol oynamıştır, endüstriyel üretimin güvenliğini sağlamak ve azaltmak ticaret riski. TMTeck müşterilerin ihtiyaç olarak aletleri yapabilirsiniz. OEM / ODM hizmeti yapmak.

İletişim bilgileri
WEI

Telefon numarası : 0086-13911515082

Naber : +8613911515082