Mesaj gönder
products

Test standı / Çalışma Platformu yüzey Pürüzlülük cihazı için uygun TMR200, TR200, TMR360 can Ayarlanabilir Yükseklik 200mm

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE、ISO9001
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 30pcs / iki hafta
Detay Bilgi
ad: Yüzey Pürüzlülük Ölçme Cihazı Ayarlanabilir yükseklik: 200mm
boyut: Özelleştirilmiş Logo: Özelleştirilmiş
uygun: TMR200, TR200, TMR360 yüzey pürüzlülük test cihazı Malzeme: Plastik ve Çelik
Vurgulamak:

yüzey pürüzlülük cihazı

,

yüzey pürüzlülüğü test makinesi


Ürün Açıklaması

A1520 -Metal Substrat Çalışma platformu, ayarlanabilir yükseklik 200 mm TMR200, TR200 ve TMR360 pürüzlülük test cihazı için uygundur

 

Esnek ve kararlı çalışma ve daha geniş uygulama aralığı ile.Karmaşık şekillerin pürüzlülüğü de ölçülebilir.Ölçüm standı, prob ucunun konumunun daha hassas ve ölçümün daha kararlı olmasını sağlar.Ölçülen yüzeyin Ra değeri görece düşükse, ölçüm platformu kullanılması önerilir.

Test standı / Çalışma Platformu yüzey Pürüzlülük cihazı için uygun TMR200, TR200, TMR360 can Ayarlanabilir Yükseklik 200mm 0

 

 

 

Üretim hattı

 

 

Orijinal fabrika üretimi ve ambalajı ile size birinci sınıf kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyoruz.Mesleki standartların gerekliliklerine harfiyen uyuyoruz, tüm süreçler standartlaştırılarak yönetiliyor ve yüksek kaliteli ürün sağlamak için izleniyor.

 

Kaliteyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size ürün kaynak sertifikası sağlayabiliriz, müşterilerin özel gereksinimleri için kapsamlı bir laboratuvar testleri yapabiliriz.

 

Kalite ve teknik denetim otoritesi kurumu ile işbirliği yapın, en gelişmiş ve verimli test cihazlarını kullanıyoruz, tüm ürünler ürün stabilitesini ve uyumluluğunu sağlamak için titiz test prosedürlerinden geçmiştir.İlgili tüm ulusal ve uluslararası endüstri standartlarına uygun, bilimsel ve titiz kalite kontrol testi prosedürlerimiz mevcuttur.

 

OEM / ODM

 

 

Farklı endüstrilere ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel talep analizi ve yenilikçi tasarım işlevi ile özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz.TMTeck, NDT endüstri standardizasyon komitesi üyeleri olarak, endüstri standartları formülasyonuna, revizyonuna ve ilgili endüstri standartlarının taslağının hazırlanmasına aktif olarak katılır.NDT endüstrisinin gelişimi için gerekli katkılarda bulunmak.Şu anda, TMTeck ürünleri ulusal test komitesi ve ulusal özel anket sistemi müfettiş eğitimi için tavsiye edilen marka haline geldi, termal, basınçlı kap, havacılık, havacılık, elektrik, petrol, kimya, üretim, üretim, kalite kontrol sürecinde yaygın olarak kullanılmaktadır. boru hattı, askeri sanayi, nükleer sanayi, gemi, otomobil, metalurji, çelik yapı, demiryolu, üniversite, NDT teknolojisinin ve endüstriyel ürünlerin kalitesinin hızlı gelişimini teşvik etmede önemli bir rol oynamıştır, endüstriyel üretimin emniyetli çalışmasını sağlar ve Ticaret riski. TMTeck, cihazları müşterilerin ihtiyaç duyduğu şekilde yapabilir. OEM / ODM hizmeti yapın.

 

Ar-Ge

 

TMTeck, mükemmel üretim teknolojisine, mükemmel test yöntemlerine ve güçlü Ar-Ge yeteneğine sahiptir.NDT taşınabilir cihazdan büyük otomatik algılama sistemine kadar, TMTeck fikri mülkiyet haklarına, buluş patentlerine ve yazılım telif haklarına sahiptir.Ürünlere bağımsız inovasyon ürünleri unvanı verildi.TMTeck, Ar-Ge'den üretime kadar üretim sürecini yönetmek için bilimsel standartlar kullanır, tüm ürünler tamamen ISO9001'e uygundur, her bir bileşen ve cihaz teslimattan önce sıkı taramalardan ve testlerden geçecektir, cihaz montajı ve hata ayıklama tamamen standart sürece uygun olacaktır. ve ürünün kalitesini sağlamak için şartname.TMTeck ürünlerinin kalitesi ve performansı sektör lideri seviyeye ulaşmıştır.TMTeck ürünleri, AB CE sertifikası, Rus GOST sertifikası gibi uluslararası ilgili endüstri standartlarına tamamen uygun olarak birçok önemli profesyonel sertifikayı geçmiştir.

 

İletişim bilgileri
tina

Telefon numarası : +8613911515082

Naber : +8613911515082