Mesaj gönder
products

Dijital Yüzey Pürüzlülük cihazı / Yüzey Finisaj Karşılaştırıcı Seti Başına 30 Adet

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE、ISO9001
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 30pcs / iki hafta
Detay Bilgi
doğruluk: ± 2 um Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 40
Garanti: 2 yıl Güç kaynağı: 1.5V gümüş çinko düğme hücre (SR44 × 1 adet)
Çalışma nemi: =% 80 çözüm: 0.001 mm
Vurgulamak:

yüzey pürüzlülük ölçer

,

yüzey pürüzlülüğü test makinesi


Ürün Açıklaması

Pürüzlülük karşılaştırıcısı (30 adet / takım) pürüzlülük cihazı

 

Pürüzlülük Karşılaştırıcısı (30 adet / takım)
Bu set, yaygın "AA" değerlerinde en önemli altı işleme yönteminin standartlarını içerir.Bu yüzey pürüzlülüğü, karşılaştırma yöntemi ve göz tahmini veya büyüteçle yüzey bitirme derecesini karşılaştırmak ve belirlemek için kullanılır. Yüzey pürüzlü contast blokları, örnek bloğunu platforma etmek için kullanılan GCr15 dışında 45 süper karbon çeliğinden yapılır.Tüm 30 numune u''AA (Aritmetik Ortalama) ve metrik eşdeğerler um Ra'da kalibre edilmiştir.
Dijital Yüzey Pürüzlülük cihazı / Yüzey Finisaj Karşılaştırıcı Seti Başına 30 Adet 0

Hakkımızda

 

TMTeck Instrument Co., Ltd. (bundan böyle TMTeck) Pekin Çin'in önde gelen NDT üreticileri ve tedarikçileri olup, dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere fayda sağlamak için yenilikçi teknolojiler ve kapsamlı bilgi birikimi sunmaktadır.Şimdiye kadar TMTeck aktif olmuştur üretkenlik, kalite ve güvenlik sağlayan teknoloji odaklı denetim çözümleri alanlarında.

 

Ultrasonik Dönüştürücüler ve Kaplama Kalınlığı Ölçerden başlayarak, TMTeck şimdi Ultrasonik Hata Dedektörü, Kaplama Kalınlığı Ölçer, Sertlik Test Cihazları, Ultrasonik Kalınlık Ölçer, aksesuarları ve diğer NDT enstrümanları da dahil olmak üzere 10'dan fazla test cihazı geliştirmiştir.Bu ürünler, müşterilerimizin kritik süreçlerini ve uygulamalarını izlemelerini, kontrol etmelerini ve onaylamalarını sağlayan malzemelerin analizinde yaygın olarak kullanılmaktadır, ayrıca ürünlerimizin CE sertifikaları vardır.

 

TMTeck, benzersiz hizmetler, teknoloji danışmanlığı ve yardımı sunarak müşterilerimizle uzun vadeli ortaklığın korunmasına kendini adamıştır.Çok çeşitli yüksek performanslı NDT ekipmanı ve aksesuarları tasarlıyor ve üretiyoruz.Müşteri odaklılık ve küresel rekabetçiliğe verdiğimiz önem ile TMTeck, NDT ekipmanlarında liderlik söz konusu olduğunda her zaman birinci sınıf şirketlerden biri olmuştur.Ve pazar talebine göre yeni seri ürünler geliştiriyoruz.Müşterilerimiz için iyi bir garanti sunabiliriz.

 

 

 

bizim Tarih

 

2007, TMTeck Manufacturing Limited kuruldu, ilk ürünümüz başarıyla piyasaya sürüldü - kaplama kalınlığı ölçer serisi

2008, ultrasonik kusur dedektörü serisi çıkıyor, Avrupa ve Amerika ülkelerinde yüksek itibar zevk.

2009, serisi Leeb Sertlik Test Cihazı başarıyla pazara geliyor, piyasa kuvvetle reated.

2010, Pekin şirketimiz TMTeck Instrument Co, Ltd kuruldu.

2011, amiral gemisi ürünü - Ultrasonik Kalınlık Ölçer başarıyla geliştirildi, performansı bir milyondan fazla sürdü

2014, GE, OLYMPUS ve diğer batı ülkelerinin enstrümanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü ultrasonik prob yapmak için teknolojiyi başarıyla geliştirdi.

2015, en çekici ürünler - A & B Scan TM281 serisi Ultrasonik Kalınlık Ölçer ortaya çıkıyor. Müşterilerden yüksek konuşulur.

2016, fabrikamız yeni sanayi bölgesi taşındı, fabrika atölyesi 300m², büyük ölçüde artan üretim kapasitesi

 

bizim Hizmet

 

1. Firmamızın ürün iki yıl içinde ücretsiz tamir edilebilir.Ayrıca yapımın tüm ömrü onarım.

 

2. Ürün garanti süresi içinde talep edilirse (onarım dışı aksesuarlar hariç), lütfen ürünü garanti kartı ile tamir için geri gönderin.Ürünün hasar tarihi gecikmişse, şirketimiz onarım için ücret alacaktır.

 

3. Ürün kötüye kullanım, kaza, değişiklik, değişiklik, kurcalama, neligence, yanlış kullanımdan etkilenmişse veya bu tür bir hizmeti vermeye yetkili olmayan biri tarafından onarılmış veya servis yapılmışsa veya garanti kartına sahip değilse, şirketimiz onarımdan sorumlu değildir.

 

4. Kullanıcı bu kartı doldurmalı ve ürünü satın alan şirkete geri göndermelidir, aksi takdirde ürün ücretsiz olarak onarılamaz.

 

 

 

İletişim bilgileri
alice

Telefon numarası : +8613701313238

Naber : +8613911515082