Mesaj gönder
products

Elcometer Islak Film Kalınlığı Ölçer Paslanmaz Çelik Malzeme İki Ölçek Mevcut

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE
Model numarası: TMTECK-370 veya TMTECK-3000
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton 30 * 15 * 24cm 0.5kg
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal
Yetenek temini: 100PCS / İki hafta
Detay Bilgi
ad: Elcometer Islak Film Kalınlığı Ölçer İki ölçek: Mevcut
Ölçüm Aralığı (μm): 20-350 / 25-2700 Malzeme: Paslanmaz çelik
Vurgulamak:

dijital boya kaplama kalınlığı ölçer ölçer

,

boya kalınlığı ölçüm aracı


Ürün Açıklaması

Islak Film Göstergesi

Giriş: Bu Islak Film Göstergesi, pürüzsüz ve düz kaplamalı yüzeylerdeki ıslak film kalınlığını ölçmek için kullanılır

Bu Islak Film Göstergesi lake, vernik, yapıştırıcı ve diğer malzemeler gibi pürüzsüz ve düz kaplamalı yüzeylerde ıslak film kalınlığını ölçmek için kullanılır. Yüksek dereceli paslanmaz çelikten imal edilmiştir, ilgili çözücü ile temizlenmesi kolaydır, ancak zarar görmesi zordur.

Teknik özellik:

Pen Beşgen şekli
◆ İki ölçek mevcuttur
Range Ölçüm Aralığı (μm): 20-350 / 25-2700
◆ Malzeme: Paslanmaz çelik


Standart:

ASTM-ISO

Sipariş Bilgisi:

TMTECK-370 20-370μm Islak Film Göstergesi
TMTECK-3000 25-3000μm Islak Film Göstergesi

Üretim hattı

Size orijinal fabrika üretimi ve ambalajı ile birinci sınıf kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyoruz. Biz kesinlikle profesyonel standartların gereksinimlerine uyun, tüm süreçler ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için standardizasyon ile yönetilir ve izlenir.

Kaliteyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size ürün kaynak sertifikası verebiliriz, müşterilerin özel gereksinimleri için kapsamlı bir laboratuvar testleri yapabiliriz.

Kalite ve teknik denetim otorite kurumu ile işbirliği, biz en gelişmiş ve verimli test aletleri kullanın, tüm ürünler ürün istikrar ve uyumluluk sağlamak için sıkı test prosedürleri geçti. İlgili tüm ulusal ve uluslararası endüstri standartlarına uygun bilimsel ve titiz kalite kontrol test prosedürlerimiz bulunmaktadır.

OEM / ODM

Farklı endüstrilere ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, özel taleplerinizi karşılamak için profesyonel talep analizi ve yenilikçi tasarım işlevi ile özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz. NDT endüstri standardizasyon komitesi üyeleri olarak TMTeck, endüstri standartları formülasyonu, revizyonu ve ilgili endüstri standartları taslağına aktif olarak katılmaktadır. NDT endüstrisinin gelişmesi için gerekli katkıları yapmak. Şu anda, TMTeck ürünleri ulusal test komitesi ve ulusal özel anket sistemi müfettişi eğitimi için önerilen marka haline gelmiştir, termal, basınçlı kap, havacılık, havacılık, elektrik, petrol, kimyasal, boru hattı, askeri sanayi, nükleer sanayi, gemi, otomobil, metalurji, çelik yapı, demiryolu, üniversite, NDT teknolojisinin hızlı gelişimini ve endüstriyel ürünlerin kalitesini teşvik etmede önemli bir rol oynamıştır, endüstriyel üretimin güvenliğini sağlamak ve azaltmak ticaret riski. TMTeck müşterilerin ihtiyaç olarak aletleri yapabilirsiniz. OEM / ODM hizmeti yapmak.

Ar-Ge

TMTeck mükemmel üretim teknolojisi, mükemmel test yolları ve güçlü Ar-Ge yeteneğine sahiptir. NDT taşınabilir cihazdan büyük otomatik algılama sistemine kadar TMTeck fikri mülkiyet haklarına, buluş patentlerine ve yazılım telif haklarına sahiptir. Ürünler bağımsız inovasyon ürünleri ünvanı ile ödüllendirildi. TMTeck, üretim sürecini yönetmek için bilimsel standartları kullanır, Ar-Ge'den üretime kadar, tüm ürünler tamamen ISO9001'e uygundur, her bileşen ve alet teslimattan önce sıkı taramalar ve testlerden geçecek, cihaz montajı ve hata ayıklama tamamen standart sürece uygun olacaktır ve ürünün kalitesini sağlamak için şartname. TMTeck ürünlerinin kalitesi ve performansı sektörde lider seviyeye ulaşmıştır. TMTeck ürünleri tamamen uluslararası ilgili endüstri standartlarına uygun olarak, AB CE sertifikası, Rus GOST sertifikası gibi birçok büyük profesyonel sertifikaları geçmişti.

İletişim bilgileri
WEI

Telefon numarası : 0086-13911515082

Naber : +8613911515082