Mesaj gönder
products

Mg-2 Mıknatıslanma Alan Gücü Göstergesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Sertifika: CE
Model numarası: MG-2
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal
Yetenek temini: 20PCS / İki hafta
Detay Bilgi
ad: Mg 2 Mıknatıslanma Alan Gücü Göstergesi tip: Manyetik Parçacık Testi
ÖLÇÜM ARALIĞI (GAUSS): 20-0-20 Garanti: 2 yıl
Vurgulamak:

tel tipi penetrametre

,

kantitatif kalite göstergesi


Ürün Açıklaması

TÜR: MG-2

MANYETİZE ALAN MUKAVEMET GÖSTERGESİ
KULLANIM TALİMATI

 

 

 

1. KAPSAM

TÜR ÖLÇÜM ARALIĞI (GAUSS) DOĞRULUK BOYUT (mm)
MG-2 20-0-20 +/-% 10 60mm DIA.X23mm
 

2. DEPOLAMA

BU SAYAÇ -10 'C İLE +50' C ARASINDAKİ AMBİNETTE VE% 80 BAĞIL NEMLENDİRME'DE KULLANILABİLİR

3. YÖNTEMİN KULLANILMASI

ÖLÇÜM SIRASINDA GÖSTERİLEN OK İLE SIKICA TEST EDİLEN PARÇANIN YÜZEYİNE YERLEŞTİRİLMELİ VE CİHAZIN İKİ YAN YÖNÜNDE HAREKETLENMELİDİRHAREKETTE, ELDE EDİLECEK MAKSİMUM DEĞER KALAN ALAN GÜCÜDÜR

4. DİKKAT

BU ÇOK HASSAS MAGNETİZE ALAN GÜCÜ GÖSTERGESİ OLDUĞUNDAN, DÜNYA ALANI TARAFINDAN OLUŞTURULACAKTIR.BU NEDENLE, ÖLÇÜMDE, ENSTRÜMAN HAREKETİ DOĞU'DAN BATIYA VEYA VERSA'YA YÖNLENDİRİLMELİDİR.BU ŞEKİLDE YAPILAMIYORSA VE HAREKET DOĞU'NUN BATIYA YÖNLENDİRİLMESİ DEĞİLSE, ÖLÇÜM DEĞERİ DÜNYA ALANINDAKİ GÜCÜ AZALTMAK İÇİN DİKKAT EDİLMELİDİR.

5. BİRİM DÖNÜŞÜMÜ

1 GAUSS = 1 X 10 MILLI-TESLA

Mg-2 Mıknatıslanma Alan Gücü Göstergesi 0

 

bizim Hizmet

 

1. Firmamızın ürünü iki yıl içerisinde ücretsiz olarak tamir edilebilir.Ayrıca prodüksiyonun tüm hayatının onarımı.

 

2. Ürün garanti süresi içinde talep edilirse (tamir edilmeyen aksesuarlar hariç), lütfen ürünü garanti kartı hakkı ile tamire geri gönderiniz.Ürün hasar tarihinin geçmesi durumunda firmamız onarım için ücret alacaktır.

 

3. Ürün kötüye kullanım, kaza, tadilat, tadilat, tahrifat, geçersizlik, yanlış kullanım veya bu hizmeti vermeye yetkili olmayan biri tarafından onarılmış veya servise alınmışsa veya garanti kartına sahip değilse, şirketimiz onarımdan sorumlu değildir.

 

4. Kullanıcı bu kartı doldurarak ürünü satın alan firmaya geri göndermelidir, aksi takdirde ürün ücretsiz olarak tamir edilemez.

 

 

 

Üretim hattı

 

 

Orijinal fabrika üretimi ve ambalajı ile size birinci sınıf kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyoruz.Mesleki standartların gerekliliklerine harfiyen uyuyoruz, tüm süreçler standartlaştırılarak yönetiliyor ve yüksek kaliteli ürün sağlamak için izleniyor.

 

Kaliteyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size ürün kaynak sertifikası sağlayabiliriz, müşterilerin özel gereksinimleri için kapsamlı bir laboratuvar testleri yapabiliriz.

 

Kalite ve teknik denetim otoritesi kurumu ile işbirliği yapın, en gelişmiş ve verimli test cihazlarını kullanıyoruz, tüm ürünler ürün stabilitesini ve uyumluluğunu sağlamak için titiz test prosedürlerinden geçmiştir.İlgili tüm ulusal ve uluslararası endüstri standartlarına uygun, bilimsel ve titiz kalite kontrol testi prosedürlerimiz mevcuttur.

 

OEM / ODM

 

 

Farklı endüstrilere ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel talep analizi ve yenilikçi tasarım işlevi ile özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz.TMTeck, NDT endüstri standardizasyon komitesi üyeleri olarak, endüstri standartları formülasyonuna, revizyonuna ve ilgili endüstri standartlarının taslağının hazırlanmasına aktif olarak katılır.NDT endüstrisinin gelişimi için gerekli katkılarda bulunmak.Şu anda, TMTeck ürünleri ulusal test komitesi ve ulusal özel anket sistemi müfettiş eğitimi için tavsiye edilen marka haline geldi, termal, basınçlı kap, havacılık, havacılık, elektrik, petrol, kimya, imalat, üretim, kalite kontrol sürecinde yaygın olarak kullanılmaktadır. boru hattı, askeri sanayi, nükleer sanayi, gemi, otomobil, metalurji, çelik yapı, demiryolu, üniversite, NDT teknolojisinin ve endüstriyel ürünlerin kalitesinin hızlı gelişimini teşvik etmede önemli bir rol oynamıştır, endüstriyel üretimin emniyetli çalışmasını sağlar ve Ticaret riski. TMTeck, cihazları müşterilerin ihtiyaç duyduğu şekilde yapabilir. OEM / ODM hizmeti yapın.

 

 

İletişim bilgileri
alice

Telefon numarası : +8613701313238

Naber : +8613911515082