products

ASME 19mm Ndt Ultrasonik Test Bloğu / kalibrasyon bloğu 1018 Çelik blok

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Model numarası: ASME 19mm
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Koli, kg
Teslim süresi: 4-6 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal
Yetenek temini: 50PCS / İki hafta
Detay Bilgi
ürün: ASME19mm Temel Test Bloğu Malzeme: 1018 çelik, Alüminyum, paslanmaz
tip: NDT Aksesuarları boyut: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

Ndt Ultrasonic Test Block

,

Iiw Type 2 Calibration Block


Ürün Açıklaması

ASME19mm Temel Test Bloğu

Malzeme: 1018 çelik

 

Dahil paket
1 kalibrasyon bloğu
1 sertifika
1 blok kasa

 

ASME 19mm Ndt Ultrasonik Test Bloğu / kalibrasyon bloğu 1018 Çelik blok 0

 

bizim Hizmet

 

1. Firmamızın ürün iki yıl içinde ücretsiz tamir edilebilir.Ayrıca yapımın tüm ömrü onarım.

 

2. Ürün garanti süresi içinde talep edilirse (onarım dışı aksesuarlar hariç), lütfen ürünü garanti kartı ile tamir için geri gönderin.Ürünün hasar tarihi gecikmişse, şirketimiz onarım için ücret alacaktır.

 

3. Ürün kötüye kullanım, kaza, değişiklik, değişiklik, kurcalama, neligence, yanlış kullanımdan etkilenmişse veya bu tür bir hizmeti vermeye yetkili olmayan biri tarafından onarılmış veya servis yapılmışsa veya garanti kartına sahip değilse, şirketimiz onarımdan sorumlu değildir.

 

4. Kullanıcı bu kartı doldurmalı ve ürünü satın alan şirkete geri göndermelidir, aksi takdirde ürün ücretsiz olarak onarılamaz.

 

 

 

Üretim hattı

 

 

Size orijinal fabrika üretimi ve ambalajı ile birinci sınıf kaliteli ürünler sunmayı garanti ediyoruz.Biz kesinlikle profesyonel standartların gereksinimlerine uyun, tüm süreçler ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için standardizasyon ile yönetilir ve izlenir.

 

Kaliteyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size ürün kaynak sertifikası verebiliriz, müşterilerin özel gereksinimleri için kapsamlı bir laboratuvar testi yapabiliriz.

 

Kalite ve teknik denetim otorite kurumu ile işbirliği, biz en gelişmiş ve verimli test aletleri kullanın, tüm ürünler ürün istikrar ve uyumluluk sağlamak için sıkı test prosedürleri geçti.İlgili tüm ulusal ve uluslararası endüstri standartlarına uygun bilimsel ve titiz kalite kontrol test prosedürlerimiz bulunmaktadır.

 

OEM / ODM

 

 

Farklı endüstrilere ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, özel taleplerinizi karşılamak için profesyonel talep analizi ve yenilikçi tasarım işlevi ile özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz.NDT endüstri standardizasyon komitesi üyeleri olarak TMTeck, endüstri standartları formülasyonu, revizyonu ve ilgili endüstri standartları taslağına aktif olarak katılmaktadır.NDT endüstrisinin gelişmesi için gerekli katkıları yapmak.Şu anda, TMTeck ürünleri ulusal test komitesi ve ulusal özel anket sistemi müfettişi eğitimi için önerilen marka haline gelmiştir, termal, basınçlı kap, havacılık, havacılık, elektrik, petrol, kimyasal, imalat, üretim, kalite kontrol sürecinde yaygın olarak kullanılmaktadır. boru hattı, askeri sanayi, nükleer sanayi, gemi, otomobil, metalurji, çelik yapı, demiryolu, üniversite, NDT teknolojisinin hızlı gelişimini ve endüstriyel ürünlerin kalitesini teşvik etmede önemli bir rol oynamıştır, endüstriyel üretimin güvenliğini sağlamak ve azaltmak ticaret riski. TMTeck müşterilerin ihtiyaç olarak aletleri yapabilirsiniz. OEM / ODM hizmeti yapmak.

 

 

İletişim bilgileri
tina

Telefon numarası : +8613911515082

Naber : +008613911515082