products

NDT Aksesuarları Asme Temel Sertlik Kalibrasyon Blokları

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TMTeck
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Koli, kg
Teslim süresi: 4-6 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal
Yetenek temini: 50PCS / İki hafta
Detay Bilgi
ürün: ASME Temel Kalibrasyon Blokları Malzeme: 1018 çelik, Alüminyum, paslanmaz
Standart: <i>ASME Sec V Art.</i> <b>ASME Sec V Art.</b> <i>4 Fig. T-434.2.1</i> <b>4 Şekil T-434.2.1</b> tip: NDT Aksesuarları
Vurgulamak:

Hardness Calibration Blocks

,

Iiw Type 2 Calibration Block


Ürün Açıklaması

ASME Temel Kalibrasyon Blokları

Özellikler:

ASME BPVC-V (2015)
Kalibrasyon Fonksiyonları:
Kaynakların UT muayenesinde birincil referans yanıtlarının oluşturulmasında kullanılır.

Kaynakların UT muayenesinde birincil referans yanıtlarının oluşturulmasında kullanılır. Blok, 3/16 "çapta 1.5" derin minimumda yandan delinmiş üç delik içerir. Kalınlıktaki delik yerleri ¼, ½ ve ¾T'dir. Ayrıca% 2 T derin x 1/4 "maks. Genişlik x 1,0" uzunluğunda min. ASME Sec V Art. 4 Şekil T-434.2.1.

ASME Temel Kalibrasyon Bloklarının gerçek bileşenleri temsil etmesi amaçlanmıştır ve bu nedenle IIW veya DSC gibi genel amaçlı test bloklarının çoğunda bulunan düzgün tarama yüzeylerine sahip değildir. Bunun yerine, Temel Kalibrasyon Bloklarımız, gerçek dünya denetim koşullarının daha karakteristik bir pürüzlü yüzey dokusu oluşturmak için tüm yüzeylere püskürtülür.

Boyutlar: 3 "kalın x 6¼" geniş x 9 "uzun

Malzeme: 1018 Çelik

Özel takılmış plastik kasa isteğe bağlı

Hakkımızda

TMTeck Instrument Co., Ltd. (bundan böyle TMTeck) Pekin Çin'in önde gelen NDT üreticileri ve tedarikçileri olup, dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere fayda sağlamak için yenilikçi teknolojiler ve kapsamlı bilgi birikimi sunmaktadır. üretkenlik, kalite ve güvenlik sağlayan teknoloji odaklı denetim çözümleri alanlarında.

Ultrasonik Dönüştürücüler ve Kaplama Kalınlığı Ölçerden başlayarak, TMTeck şimdi Ultrasonik Hata Dedektörü, Kaplama Kalınlığı Ölçer, Sertlik Test Cihazları, Ultrasonik Kalınlık Ölçer, aksesuarları ve diğer NDT enstrümanları da dahil olmak üzere 10'dan fazla test cihazı geliştirmiştir. Bu ürünler, müşterilerimizin kritik süreçlerini ve uygulamalarını izlemelerini, kontrol etmelerini ve onaylamalarını sağlayan malzemelerin analizinde yaygın olarak kullanılmaktadır, ayrıca ürünlerimizin CE sertifikaları vardır.

TMTeck, benzersiz hizmetler, teknoloji danışmanlığı ve yardımı sunarak müşterilerimizle uzun vadeli ortaklığın korunmasına kendini adamıştır. Çok çeşitli yüksek performanslı NDT ekipmanı ve aksesuarları tasarlıyor ve üretiyoruz. Müşteri odaklılık ve küresel rekabetçiliğe verdiğimiz önem ile TMTeck, NDT ekipmanlarında liderlik söz konusu olduğunda her zaman birinci sınıf şirketlerden biri olmuştur. Ve pazar talebine göre yeni seri ürünler geliştiriyoruz. Müşterilerimiz için iyi bir garanti sunabiliriz.

Tarihçemiz

2007, TMTeck Manufacturing Limited kuruldu, ilk ürünümüz başarıyla piyasaya sürüldü - kaplama kalınlığı ölçer serisi

2008, ultrasonik kusur dedektörü serisi çıkıyor, Avrupa ve Amerika ülkelerinde yüksek itibar zevk.

2009, serisi Leeb Sertlik Test Cihazı başarıyla pazara geliyor, piyasa kuvvetle reated.

2010, Pekin şirketimiz TMTeck Instrument Co, Ltd kuruldu.

2011, amiral gemisi ürünü - Ultrasonik Kalınlık Ölçer başarıyla geliştirildi, performansı bir milyondan fazla sürdü

2014, GE, OLYMPUS ve diğer batı ülkelerinin enstrümanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü ultrasonik prob yapmak için teknolojiyi başarıyla geliştirdi.

2015, en çekici ürünler - A & B Scan TM281 serisi Ultrasonik Kalınlık Ölçer ortaya çıkıyor. Müşterilerden yüksek konuşulur.

2016, fabrikamız yeni sanayi bölgesi taşındı, fabrika atölyesi 300m², büyük ölçüde artan üretim kapasitesi

İletişim bilgileri
WEI

Telefon numarası : 0086-13911515082

Naber : +008613911515082